laken leopard naturel/bruin
Dit leuke lakentje past mooi in het wiegje van jouw kleintje. Je kunt hem gebruiken onder een deken en dan omslaan aan de bovenkant. Zo komt de leuke luipaardprint tevoorschijn. "Dream big little one!"
Het lakentje heeft een afmeting van 120x150 cm en is gemaakt van katoen. Je vindt het lakentje in de Leopard naturel collectie van Jollein in de kleur wit/zwart/bruin
Dit product kun je wassen op een temperatuur van maximaal 40 graden en je kunt het product strijken. Het lakentje mag niet in de droger.
Combineer met
- deken fijngebreid camel
De Meyco Knit Basic babydeken is een gebreide babydeken en heerlijk zacht en comfortabel. De gebreide deken is van 100% katoen in een mooie basic effen kleur camel.
Kenmerken:
100% katoen
Wasbaar in de wasmachine
Beschikbaar in…€ 21,95 - hoeslaken jersey camel, diverse maten
De Meyco jersey hoeslakens zijn van 100% katoen en daardoor fijn ademend. Het hoeslaken heeft rondom elastiek, waardoor het mooi om het matras past.
Verkrijgbaar in de maten: 40x80/90 cm (wieg), 60x120 cm (ledikant), 70x140/150…€ 4,95